دکتر رسولی :نگاه ما به دانشجویان نگاه تربیتی و هویت بخش است

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۲ کد : ۳۱۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۵۴
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در بازدید از دانشکده شیمی دارویی بر رویکرد تربیتی و هویت بخشی مسولان نسبت به دانشجویان تاکید کرد.
دکتر رسولی :نگاه ما به دانشجویان نگاه تربیتی و هویت بخش است

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسین رسولی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در دانشکده شیمی دارویی از نزدیک وضعیت دانشکده را در زمینه های مختلف کتابخانه، فعالیت نهاد های دانشجویی، غذاخوری، نمازخانه ها و ... مورد بررسی قرار داد.
وی پس از بازدید، در جلسه با اعضای کمیته فرهنگی دانشکده اظهار کرد: امروز دشمن با شبکه های مختلف تلویزیونی و ماهواره ای در حال رصد و تحت الشعاع قرار دادن فرهنگ و هویت جامعه و بخصوص نسل جوان است. تاکید رهبر معظم انقلاب نیز بر مقوله فرهنگ که همواره یکی از دغدغه های اصلی ایشان بوده است لزوم توجه و تمرکز بر برنامه های فرهنگی حساب شده جهت اجرا در دانشگاه را ضروری می نماید.
وی افزود: از این رو متصدیان فرهنگی می بایست با ظرفیت شناسی و بر نامه ریزی در جهت رفع مسائل و مشکلات حرکت نمایند و در این حرکت نگاه و رویکرد آنان باید نگاه تربیتی و هویت بخش و احیا کننده باشد. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه این مطلب را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.
در این جلسه دکتر مهناز قمی، رئیس دانشکده شیمی دارویی نیز ضمن خوشامد گویی و معرفی حور ه های مختلف دانشکده، اذعان داشت: توصیه اینجانب همواره به عوامل اجرایی و فرهنگی دانشکده اینست که با  اخلاص و دلسوزی با دانشجویان تعامل نمایند تا بتوانند به نحو عمیق تر در فرهنگ پذیری آنان موثر باشند.
در پایان جلسه هر یک از اعضا به بیان پیشنهادات و نظرات خود در زمینه شکوفایی بیشتر امور فرهنگی دانشکده پرداختند.